Prosinec

1. V pondělí 4. 12. jedeme do Mahenova Divadla. Sejdeme se v 7. 30 hod. před školou. Děti budou mít v batůžku svačinu, klíč, čip a průkazku do MHD. Kdo nemá průkazku, bude mít 2 hodinové jízdenky. Předpokládaný návrat je do 12. 35 hod. Lístky do divadla máme zdarma.

2. Dnes 1. 12. jsou děti zvány na STEZKU ODVAHY. Začíná v 17.00 hod. Zájemci přijdou do školy zadním vchodem.

3. Prosíme zákonné zástupce, aby  omluvání žáků a jiné požadavky netelefonovali (a nesdělovali ani přes SMS) na číslo sekretariátu školy, ale sdělovali rovnou třídní učitelce např. emailem. Telefon na sekretariátu k těmto účelúm neslouží a není v silách paní sekretářky tyto vzkazy dál vyřizovat.

4. v úterý 12. 12. jedeme do CVČ LOUKA na Vinohrady. Sraz před školou v 7. 30 hod. S sebou budou mít děti v batůžku svačinu, pití, pracovní oblečení a přezůvky. V pondělí vybírám 35 Kč. Pojedeme MHD. Kdo nemá průkazku, bude mít 2 hodinové jízdenky. Předpokládaný návrat do školy bude do 11. 40 hod. Pak budou pokračovat ve výuce HV.

5. V minulém týdnu si děti vylosovaly jméno svého spolužáka - spolužačky, kterému připraví malý dáreček v hodnotě do 30 Kč. Zabalený dárek se jmenovkou přinesou nejpozději do středy  20. 12.

6. V pátek 22. 12. končí vyučování v 11. 40 hod. Tento den se nebudou děti učit - proběhne vánoční besídka. Budou mít s sebou: pouzdro, deníček, klíč, čip, několik kousků vánočního cukroví, svačinu, pití a dobrou náladu.

 

Vážení rodiče,

srdečně vás všechny zdravím.

Přeji pohodové prožití svátků vánočních, dětem bohatou nadílku. U stromečku radostné chvíle se svými nejmilejšími.

Do nového roku přeji pevné zdraví, štěstí a pohodu.

 

Děkuji za pěčlivě vybírané dárečky na naši besídku. Děti jsou spokojené. Besídka se nám vydařila. Zároveň děkuji za dárečky, které jste mi zaslali.

 

S pozdravem

Mgr. Jaroslava Pelikánová